Jarosław Grzelak – oficjalny blog

Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Jarosław Grzelak – oficjalny blog - Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Co nas motywuje do działania?

Jestem ciekawy co Ciebie motywuje do działania, do zmagania się z codziennymi problemami.

Może zacznę od swoich odczuć w tym temacie. 🙂

Co mnie motywuje? Hmm… Myślę, że są to postawione sobie cele. Te mniejsze i te większe.

Uważam, że te mniejsze są bardzo ważne gdyż wytyczają pewną ścieżkę…drogę do tych większych.

Realizując te mniejsze możemy namacalnie odczuć, że posuwamy się do przodu. Nie rezygnuj więc z nich, a jeśli nie spisałeś jeszcze swoich celów – zrób to teraz. To bardzo ważne. Cele, które mamy w głowie (i tylko w niej) bardzo szybko są przez nas zapominane. Te zapisane wdzierają się skuteczniej w naszą podświadomość co powoduje, że zaczynamy je realizować. Tak dla przypomnienia – gdy nastawimy się na sukces nasza podświadomość zrobi wszystko abyśmy go osiągnęli – spotkamy odpowiednich ludzi, wybierzemy ten a nie inny wariant. Wszystko dla osiągnięcia celu, który sobie „zaprogramowaliśmy”

Gdy czasem ogarnia mnie zniechęcenie myślę wówczas o swoich celach i przypomina mi się film The Secret. Sukces bowiem jest w naszej głowie i zależy on od naszego pozytywnego nastawienia.

Myślcie pozytywnie a osiągnięcie sukces i zrealizujecie marzenia. 🙂

Ważne aby spisać cele, wracać do nich (czytać je) oraz modyfikować. Każdy kto zapisał się na mój bezpłatny newsletter na stronie www.TwojeMarzenia.pl zapewne już wie jak to zrobić 🙂 .

Jestem ciekaw Waszych opinii o celach i motywacji do działania. Zapraszam do dyskusji.

Share
 • Andrzej Zajko says:

  Zgadzam się Jarku z Tobą całkowicie, swoje cele trzeba mieć spisane, a jeszcze lepiej, jak w tym naszym spisie są zdjęcia wymarzonego samochodu, domu, czy miejsc, które chcielibyśmy odwiedzić, dokładnie tak, jak na filmie The Secret.

  Jednakże ja mam jeszcze takiego małego chopla na temat motywacji samego siebie. Otóż kiedy mam lenia, kiedy mi się nic nie chce, wtedy wchodzę na youtube i po raz enty oglądam występy ludzi w X-Faktor, weźmy np: Alexandrę Burke >>>
  http://www.youtube.com/watch?v=OoBzlVF3ATo&feature=player_embedded
  http://www.youtube.com/watch?v=mhxwlfR5-MA&feature=player_embedded

  Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, jaka to jest ciężka praca nad sobą przez długie, długie lata dla tego jednego lub paru występów przed Jury i kilkutysięczną publicznością, gdzie potem zmienia się całe Twoje przyszłe życie.

  W biznesie, czy też w e-biznesie jest bardzo podobnie, tylko tutaj nie musimy aż tak ciężko i tak długo pracować nad sobą, owszem potrzeba paru lat na zbudowanie w miarę stabilnego dochodu w drodze do niezależności finansowej.

  Właśnie takie rzeczy mnie osobiście motywują 🙂

  Pozdrawiam
  Andrzej

  • Jarosław Grzelak says:

   Tak, praca nad sobą to ciężkie zadanie, którego wiele osób nie chce się podjąć bojąc się, że ich życie stanie się inne.

   Inne znaczy niejednokrotnie LEPSZE. Obawa jest jednak zbyt wielka i dlatego tak niewiele jest osób, które dochodzą do swoich celów i realizują marzenia….ale te prawdziwe, wielkie.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Fatal error: Uncaught exception 'RuntimeException' with message 'Directory name must not be empty.' in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php:34 Stack trace: #0 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php(34): RecursiveDirectoryIterator->__construct('') #1 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/generate-cache.php(245): dirSize('') #2 [internal function]: triggerCache('') #3 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('triggerCache', Array) #4 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(2630): do_action('wp_footer') #7 /home/jarekg/domains/t in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php on line 34