Jarosław Grzelak – oficjalny blog

Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Jarosław Grzelak – oficjalny blog - Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Zainwestuj w siebie.

Po kolejnych wakacyjnych wojażach przyszedł czas na nowe wyzwania.

Spotkanie z moim dawnym wspólnikiem zaowocowało pomysłem na kolejny biznes.

Piszę kolejny gdyż lada dzień ruszam z nowym pomysłem…ale o tym za klika (kilkanaście dni) 🙂 . Przyznam, że trochę się obawiam ale postanowiłem odważnie podnieść rękawicę i iść naprzód.

Wracając do tematu.

Coraz więcej firm, osób zajmujących się rozwojem osobistym promuje swoje szkolenia dotyczące różnych aspektów życia – motywacja, samorealizacja, biznes itd.

W sieci pojawiło się bardzo dużo publikacji dotyczących biznesu, rozwoju, doświadczeń ludzi, którzy osiągnęli sukces. Wszystkie te publikacje potrzebują (oprócz oczywiście pieniędzy na ich zakup)……czasu na ich przeczytanie. I tu pojawia się problem. Jak w szybki sposób posiąść tą wiedzę , a co najważniejsze wprowadzić ją w życie.

Będąc na szkoleniach motywacyjnych i dotyczących rozwoju osobistego – motywację do działania mam. Jednak poznanie technik dojścia do upragnionego celu wymaga wiedzy zgromadzonej głównie w książkach i licznych artykułach. Postanowiłem więc skupić się na nauce szybkiego czytania. Szczerze mówiąc intryguje mnie w jaki sposób można np. przeczytać książkę 3 razy szybciej niż do tej pory.

Czy zdajesz sobie sprawę ile czasu można zaoszczędzić? Wyobraź sobie…czytasz jedną książkę dziennie….ech….to jedno z moich marzeń. 🙂

Postanowiłem więc je zrealizować – to jedno z tych marzeń, którego realizacja nie jest trudna do osiągnięcia. Zapisałem się na kurs szybkiego (i efektywnego) czytania. Szkolenie za miesiąc ale jakoś to wytrzymam 😉

Zachęcam też Ciebie do inwestycji we własne umiejętności. To naprawdę się opłaca i dość szybko procentuje. Warto jest brać udział w szkoleniach, które prowadzą nas ku naszym celom. Zajrzyj TUTAJ – może znajdziesz coś interesującego dla siebie. 🙂

Pamiętaj – zmieniając siebie jesteś w stanie łatwiej osiągnąć zamierzone cele.

Jeżeli masz jakieś doświadczenia związane z doskonaleniem siebie podziel się proszę swoimi spostrzeżeniami.

Może jest coś na co powinny zwrócić uwagę inne osoby poszukujące tego rodzaju szkoleń? Może dysponujesz informacjami o wartościowych szkoleniach, a może byłeś na którymś i mógłbyś opisać swoje przeżycia i wyrazić opinię na ich temat.

Pomóż innym w podjęciu właściwej decyzji. 🙂

Share
 • Artur says:

  Co ciekawe, czytanie jest jednym z najszybszych sposobów zdobywania wiedzy, a nawet doświadczeń.

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą szkolenia „Magia Czytania”.

  http://MagiaCzytania.synergia.org.pl

  Chciałbym zwrócić jeszcze uwagę na pewną drobnostkę. Często dużo bardziej wartościowe staje się użycie jednej wskazówki w praktyce i zrobienie z niej nawyku jeśli przynosi pożądane rezultaty, niż poznanie tysiąca metod i nie sprawdzenie żadnej.

  Ale oczywiście to jest truizm, którego nikomu nie trzeba przypominać, prawda?

  😉

  Pozdrawiam serdecznie

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Fatal error: Uncaught exception 'RuntimeException' with message 'Directory name must not be empty.' in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php:34 Stack trace: #0 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php(34): RecursiveDirectoryIterator->__construct('') #1 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/generate-cache.php(245): dirSize('') #2 [internal function]: triggerCache('') #3 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('triggerCache', Array) #4 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(2630): do_action('wp_footer') #7 /home/jarekg/domains/t in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php on line 34