Jarosław Grzelak – oficjalny blog

Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Jarosław Grzelak –  oficjalny blog - Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Ruszyła Skarbnica Zdrowia.

Taaak…nastąpił ten dzień. 🙂

Po miesięcznych przygotowaniach w końcu ruszam z kolejnym projektem, którego nazwa to Skarbnica Zdrowia .

Jestem przygotowany w 80% ale myślę, że nie ma co dłużej czekać.

Przygotowałem ciekawy NEWSLETTER oraz blog, a raczej stronę gdzie umieściłem (i nadal będę to robił) artykuły, ciekawostki i porady dla osób chcących pogłębić swoją wiedzę w tematach związanych ze zdrowiem.

Zauważyłem, że otwarcie firmy dodało mi skrzydeł. Pojawiły się nowe pomysły – tu pomocna była książka Joe Vitale – Hipnotyczny Marketing, do której przeczytania gorąco namawiam.

Zastanawiałem się co spowodowało, że zacząłem szukać nowych pomysłów, rozwiązań, szukać okazji.
Odpowiedz jest taka, iż otworzyłem się bardziej na świat, gdyż było to po prostu konieczne.
Nawiązałem kontakt z kilkoma producentami i okazało się, że nie gryzą.
Im też przecież zależy abym odniósł sukces – w końcu na tym zyskają prawda?
Obawiałem się tych rozmów, a tu miła niespodzianka. Nie dość, że rozmowy były sympatyczne to jeszcze udało mi się wynegocjować dobre warunki handlowe.Czym się będę zajmował?

Otóż chcę pomagać ludziom w ich walce z chorobami. W walce tej na pewno bardzo pomoże urządzenie, które również mnie bardzo pomogło, a mianowicie ZAPPER , do którego dodatkiem jest SILVER PULSER. Powiem tylko, że dzięki zapperowi wyleczyłem się z trwającej prawie 2 miesiące anginy (nie pomagały antybiotyki i w zasadzie już straciłem nadzieję na wyleczenie).

Wyobraź sobie, że nagle twoja przewlekła choroba mija….czyż to nie cudowne? 🙂

Poza tym osoby chore lub osłabione współczesnymi chorobami cywilizacyjnymi będą mogły znaleźć ulgę znajdując odpowiednie preparaty.
Chcę aby każdy klient był zadowolony. Wiem, że to trudne ale myślę, że dam radę :).To tyle na dzisiaj – trzymajcie proszę kciuki aby przedsięwzięcie się powiodło.

Share
Category: Własna firma

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Fatal error: Uncaught exception 'RuntimeException' with message 'Directory name must not be empty.' in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php:34 Stack trace: #0 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php(34): RecursiveDirectoryIterator->__construct('') #1 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/generate-cache.php(245): dirSize('') #2 [internal function]: triggerCache('') #3 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('triggerCache', Array) #4 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(2630): do_action('wp_footer') #7 /home/jarekg/domains/t in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php on line 34