Jarosław Grzelak – oficjalny blog

Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Jarosław Grzelak –  oficjalny blog - Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Poszukuje….

Po 2 miesiącach prowadzenia firmy znalazłem się w punkcie, w którym należałoby coś zmienić aby zwiększyć sprzedaż.

Firma zajmuje sie szeroko pojętymi aspektami zdrowia (www.SkarbnicaZdrowia.pl) więc poszukuję kolejnej niszy właśnie dotyczącej tej tematyki. Zadanie nie jest łatwe ale jakby było to nie byłoby nisz.

Czasami można spotkać firmy, które szukają niszy w różnych dziedzinach handlu. Wówczas mamy firmę X , która zajmuje się np. ubezpieczeniami, sprzedaż środków chemicznych , sprzedażą opon oraz płytek ceramicznych. I wszystko to pod jedna nazwą – firma X. Dla mnie to duży błąd. Uważam, że należy skupić się na produktach z konkretnej branży, a chcąc sprzedawać inne należy stworzyć inna nazwę pod którą je sprzedajemy – nie musi to być nowa firma ale musi się to odbywać pod innym „szyldem”.

Jeżeli zrobimy sobie w firmie „śmietnik” z różnych produktów (odległych od siebie branżowo) możemy być niezbyt dobrze kojarzeni przez klientów. Jeśli sprzedajesz wszystko to znaczy , że w niczym tak naprawdę sie nie specjalizujesz i nie masz co liczyć wówczas na wizerunek „experta” w danej dziedzinie.

Klienci natomiast szukają porady i na pewno skorzystają z oferty firmy specjalizującej się w danej dziedzinie niż poproszą Ciebie o pomoc.

Koniec dygresji.

Mam do Ciebie pytanie – czy chciałbyś rozpocząć swój biznes? Stać się niezależny? Może to właśnie ten dzień? Może właśnie Ty masz pomysł na niszę w dziedzinie zdrowia? Może chciałbyś sprobować własnych sił w biznesie i poprowadzić część firmy ze mną? Nie ukrywam, że przydałaby się osoba silnie zmotywowana do działania, która czasem wzmocniłaby moja wiarę i chęci :).

Czekam na propozycje…i rady.

Piszcie: info@skarbnicazdrowia.pl

Share

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Fatal error: Uncaught exception 'RuntimeException' with message 'Directory name must not be empty.' in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php:34 Stack trace: #0 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php(34): RecursiveDirectoryIterator->__construct('') #1 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/generate-cache.php(245): dirSize('') #2 [internal function]: triggerCache('') #3 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('triggerCache', Array) #4 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(2630): do_action('wp_footer') #7 /home/jarekg/domains/t in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php on line 34