Jarosław Grzelak – oficjalny blog

Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Jarosław Grzelak –  oficjalny blog - Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Moc przyciągania…

Codzienne zajęcia związane z prowadzeniem firmy zaprzątnęły mi głowe i przestałem pisać.
Postaram sie to naprawić.

Co sie zmieniło?
Oj dużo…kończę właśnie czytać książkę, która tchnęła we mnie nowe siły i wiarę , że to co robię ma sens.
Nie będę przytaczał jej fragmentów aby zachęcić Cię do jej przeczytania.
Nie znajdziesz tez linków prowadzących do niej.
Wpisz w wyszukiwarce „Moc przyciągania”, a będziesz wiedział o czym mówię.

Z zamiarem przeczytania tej książki nosiłem sie długo ale w końcu…zamawiając inne książki postanowiłem zamówić również tą.
Co jest w niej tak wartościowego?
Pozwala na oderwanie sie od codzienności i rozwinięcie skrzydeł marzeń i fantazji.
Po raz kolejny okazuje się, że marzenia mogą stać się źródłem inspiracji.
Czy możesz sobie wyobrazić co by sie stało gdybyś nie miał żadnych ograniczeń, kim byś chciał być?, co byś chciał robić?

Odblokuj sie i przestań myśleć negatywnie. Przyciągaj dobro…nie zło. Myśli złe zamieniaj na dobre. Zamiast mówić – „ciągle ktoś mi przeszkadza w skupieniu sie i dokończeniu tego co mam do zrobienia” – powiedz „chcę znaleźć sie w miejscu cichym i spokojnym aby móc realizować to co zaplanowałem”. Ktoś powie…”Co za różnica?” Różnica jest taka, że drugie zdanie nie ma w sobie pierwiastka złości. Jest pozytywne. Poza tym prowadzi Cię do celu.

Cel zaś jest tym, co cię motywuje do działania. Określ go, a zaczną dziać się cuda. 🙂

„Moc przyciągania” Joe Vitale to książka, która niejednej osobie otworzy oczy na to w jaki sposób każdy z nas może osiągnąć wszystko o czym tylko zamarzy. Ogranicza nas bowiem tylko nasza wyobraźnia.

Uśmiechasz sie?…. to dobrze. Zamknij teraz oczy i wyobraź sobie że osiągnąłeś to o czym zawsze marzyłeś. Czy nie jest cudownie? Tak może też być w rzeczywistości…

Jeżeli chcesz sie dowiedzieć więcej o tym jak w 5 krokach osiągnąć to o czym marzysz – koniecznie sięgnij po wspomniana publikację.

Postępuj zgodnie z zaleceniami autora, a zaczną dziać się rzeczy dziwne i zaskakujące. Niektórzy mówią, że to cuda.

Może rzeczywiście tak jest. Może są to cuda. A może odblokowując się jesteśmy w stanie przyciągnąć rzeczy, o których marzyliśmy, a które wydawały nam sie nieosiągalne?

Przeczytaj książkę i sprawdź jak to działa.

Ja żałuję, że nie przeczytałem jej wcześniej.

Share

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Fatal error: Uncaught exception 'RuntimeException' with message 'Directory name must not be empty.' in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php:34 Stack trace: #0 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php(34): RecursiveDirectoryIterator->__construct('') #1 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/generate-cache.php(245): dirSize('') #2 [internal function]: triggerCache('') #3 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('triggerCache', Array) #4 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(2630): do_action('wp_footer') #7 /home/jarekg/domains/t in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php on line 34