Jarosław Grzelak – oficjalny blog

Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Jarosław Grzelak –  oficjalny blog - Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Co nam dają szkolenia.

Po przeczytaniu kliku książek dotyczących motywacji i rozwoju osobistego może się nam wydawać, iż wszystko już na ten temat wiemy i w zasadzie nie potrzebujemy więcej wiedzy na ten temat.

Sam przekonałem sie jak błędne jest to rozumowanie.

Każdy bowiem jest inny i inaczej też postrzega pewne rzeczy. Każdy patrzy przez SWÓJ pryzmat postrzegając świat inaczej. W sobie tylko przeformatowany sposób. Dlatego też warto jest poznawać sposób patrzenia innych ludzi i chodzić na szkolenia. Nie dotyczy to tylko szkoleń motywacyjno-rozwojowych. Jeśli bowiem masz pasje i chcesz się rozwijać to niejednokrotnie jedyną drogą są właśnie szkolenia. Ważne abyś szkolił sie u ludzi, którzy mają doświadczenie i wiedzę w swojej dziedzinie.

Ja skupię sie jednak na szkoleniach motywacyjno-rozwojowych. Pomimo tego,iż mam własną firmę i nie brak mi motywacji do działania, postanowiłem wziąć udział w szkoleniu organizowanym przez Mariusza Szubę.

Słyszałem wcześniej o nim wiele dobrego i , jak się okazało, informacje te nie były przesadzone. Udział w tym szkoleniu był samą przyjemnością. Mariusz przekazał mnóstwo pozytywnej energii i pozwolił abyśmy przełamali blokujące i powstrzymujące nas bariery. Było naprawdę super. 🙂

Jestem ciekawy jak wiele osób wprowadzi w życie poznane techniki. Przełamali bariery na szkoleniu ale czy zrobią to również w życiu? Przy odrobinie wysiłku sądzę , że TAK.

Wszyscy, mam nadzieję, wykonaliśmy kolejny krok do naszego celu. Mariusz wskazał sposób, my wybierzemy drogę. Jeśli nie będzie to droga w 100% prowadząca nas do celu – nie przejmujmy się. Jest wiele dróg i w każdej chwili możemy wybrać kolejną. Każda nas czegoś nauczy. Ważne żeby pamiętać o celu. Pamiętajmy też aby cel był jasno określony i naprawdę duży (nie ograniczaj się !!!).

Wracając do tematu – co dają szkolenia motywacyjno-rozwojowe?

Według mnie – wiedzę (co oczywiste), świeże spojrzenie na interesujące nas tematy, pozwalają nabrać pewności siebie i odrzucić negatywne przekonania na swój temat, pozwalają poznać ciekawych ludzi, którzy być może pomogą Ci w Twojej wędrówce do celu. Pozwalają też otworzyć się na innych i pozytywnie podejść do otaczających nas problemów.

Warto na nie chodzić i rozwijać się. TERAZ.

Share

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Fatal error: Uncaught exception 'RuntimeException' with message 'Directory name must not be empty.' in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php:34 Stack trace: #0 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php(34): RecursiveDirectoryIterator->__construct('') #1 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/generate-cache.php(245): dirSize('') #2 [internal function]: triggerCache('') #3 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('triggerCache', Array) #4 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(2630): do_action('wp_footer') #7 /home/jarekg/domains/t in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php on line 34