Jarosław Grzelak – oficjalny blog

Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Jarosław Grzelak –  oficjalny blog - Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Nie dajmy sie.

O czym będzie mowa? W dzisiejszych czasach  niestety o jednym, powtarzanym wszędzie jak mantra słowie – kryzys.

Jak nie dać się pogrążyć w otaczających nas zewsząd negatywnych informacjach z kraju i ze świata informujących o staczających się gospodarkach?

Co chwila przecież możemy wysłuchać  i obejrzeć wywiady z ludźmi, którzy stracili pracę, ciężko im się żyje lub mają inne problemy.

Pytanie czy warto słuchać, oglądać i przyjmować tyle negatywnej energii?

Osobiście nie wiem czemu ma to służyć? Komu pomaga?…bo na pewno nie społeczeństwu.

Po co w trudniejszych czasach rozdmuchiwać czyjeś nieszczęścia zamiast przesłać ludziom trochę pozytywnej energii?

Jak sobie z tym poradzić? Pisałem już o tym kilka miesięcy temu. Przede wszystkim trzeba myśleć pozytywnie i przestać faszerować się negatywnymi informacjami. Pamiętaj, że  telewizja i gazety żyją z sensacji i nie interesuje ich wpływ na naszą psychikę. Ważne żeby o tym pamiętać.  Najlepiej zaprogramować w sobie dzwonek ostrzegawczy, który nie pozwoli na przyjmowanie bezkrytycznie negatywnych myśli.

Może zamiast wieczornych informacji lub kolejnego programu o kryzysie warto sięgnąć po dobrą książkę lub obejrzeć program o tym jak ludziom żyje się dobrze?…..tylko bez zawiści proszę… bo każdemu z nas może i powinno żyć się lepiej. 🙂 Nie urodziliśmy się przecież żeby cierpieć biedę i być nieszczęśliwymi. Byłoby to przecież bez sensu.

Share
Category: Artykuly

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Fatal error: Uncaught exception 'RuntimeException' with message 'Directory name must not be empty.' in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php:34 Stack trace: #0 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php(34): RecursiveDirectoryIterator->__construct('') #1 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/generate-cache.php(245): dirSize('') #2 [internal function]: triggerCache('') #3 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('triggerCache', Array) #4 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(2630): do_action('wp_footer') #7 /home/jarekg/domains/t in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php on line 34