Jarosław Grzelak – oficjalny blog

Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Jarosław Grzelak –  oficjalny blog - Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Pierwsze kroki do celu.

Zastanawiałaś/zastanawiałeś się kiedyś , co tak naprawdę nami kieruje i co nas popycha do działania aby osiągnąć tytułowy Sukces (przez duże „S”)? Dla mnie są to marzenia o lepszym, dostatniejszym i wygodniejszym życiu. Moim nadrzędnym celem jest jednak pomoc innym ludziom. Mogę to robić zarówno nie mając zbyt dużej ilości gotówki, jak i mając jej pod dostatkiem. W drugim przypadku będzie mi oczywiście o wiele łatwiej osiągnąć cel – i tak się stanie.

Czy masz często (lub zawsze) wrażenie, że to, o czym marzysz jest nierealne i pozostanie tylko w sferze marzeń? Zapewne tak. Pocieszę Cię. Tak Ci się tylko wydaje.Uważam bowiem , że osiągniesz wszystko o czym myślisz i o czym marzysz. Wszystko jest kwestią nastawienia oraz poznania sposobu dojścia do celu.

Tego sposobu będziemy szukać razem i wierzę, że nam się uda. 🙂

Share

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Fatal error: Uncaught exception 'RuntimeException' with message 'Directory name must not be empty.' in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php:34 Stack trace: #0 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php(34): RecursiveDirectoryIterator->__construct('') #1 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/generate-cache.php(245): dirSize('') #2 [internal function]: triggerCache('') #3 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('triggerCache', Array) #4 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(2630): do_action('wp_footer') #7 /home/jarekg/domains/t in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php on line 34