Jarosław Grzelak – oficjalny blog

Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Jarosław Grzelak – oficjalny blog - Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Noworoczne Postanowienia

 

 

Postanowienia Noworoczne są często niedoceniane i pomijane.

Zdarza się, że osoby robiące postanowienia popełniają kilka błędów:

1. Nie zapisują swoich postanowień przez co stają się one ulotne i tak naprawdę nic nie warte.

2. Zapisują je w zły sposób

3. Zapisują postanowienia i… na tym się kończy. Nic nie robią w celu ich realizacji.

 

Jakie więc powinny być nasze postanowienia? Jak powinny wyglądać?

Poznaj podstawowe zasady określania postanowień:

1. Czas teraźniejszy (np. posiadam, kupuję, mam)

2.  Data osiągnięcia (np. jest 30 kwietnia, posiadam nowy rower marki X, w kolorze Y..+ dodatkowe szczegóły opisujące nasz rower)

3. Dokładny opis (wygląd, odczucia np. dotykowe, zapachowe) i otoczony emocjami (jak się będziesz czuł  gdy osiągniesz swój cel)

4….i najważniejsze…..postanowienia powinny być ZAPISANE.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wytyczaniu celów zapraszam na kurs

poświęcony temu tematowi – KLIKNIJ TUTAJ

 

Życzę Ci wszystkiego najlepszego w Nowym Roku – spełnienia marzeń i realizacji zamierzonych celów.

 

Share
 • sosek says:

  Nie tylko postanowienia należy zapisywać ale i każdy cel i zachciankę. Do tego powinno dojśc mówienie na głos tego, co się piszę. Np. jak piszesz „w dniu XX.YY mam nowy rower” to czytasz to, tak by Twój mózg nie zapamiętał tylko wzrokowo tego, ale także słuchowo. Dodatkowo jest jeszcze pamiętanie ruchów ręki.

  Poza tym, warto stawiać sobie minikroki które doprowadzą nas do sukcesu. Zapisać po kolei zadania, które się wykona, aby na samym końcu spełnić postanowienie noworoczne. 🙂

  Pozdrawiam i zapraaszam.

 • Jarosław Grzelak says:

  Masz rację.
  Każda forma wpływania na naszą podświadomość przybliża nas do celu. Im więcej zmysłów będzie brało udział w trakcie nakreślania naszego celu tym bardziej nasza podświadomość będzie ukierunkowana na wyszukiwaniu okazji do jego realizacji.
  Cele pośrednie są jak najbardziej wskazane, a ich osiąganie buduje naszą pewność siebie co przy długofalowych celach bardzo nas wzmacnia. :).

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Fatal error: Uncaught exception 'RuntimeException' with message 'Directory name must not be empty.' in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php:34 Stack trace: #0 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php(34): RecursiveDirectoryIterator->__construct('') #1 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/generate-cache.php(245): dirSize('') #2 [internal function]: triggerCache('') #3 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('triggerCache', Array) #4 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(2630): do_action('wp_footer') #7 /home/jarekg/domains/t in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php on line 34