Jarosław Grzelak – oficjalny blog

Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Jarosław Grzelak –  oficjalny blog - Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Wiosną w tropikach

 

Była 5:32 rano gdy nagle obudziłem się i z lekkim niepokojem zacząłem nasłuchiwać.

Trwało to krótką chwile zanim oczy przyzwyczaiły się do ciemnego pokoju, a świadomość odnalazła czas i miejsce.

Leżałem w łóżku, a za oknem padał gęsty, przesiąknięty szarością deszcz.

To właśnie jednostajne, głośne stukanie kropli o parapet zawróciło mnie z królestwa snu.

Ech…dobrze by było przenieść się teraz na tropikalną wyspę. Poczuć ciepły wiatr na twarzy i jasny, miękki piasek pod stopami – pomyślałem.

A może by tak….do Tropical Island?

Przygotowałem więc naszą wyprawę, zapakowałem rodzinę i wyruszyliśmy na wyprawę do europejskiej tropikalnej dżungli. 🙂

Po wielu godzinach jazdy i dziesiątkach litrów spalonej benzyny dotarliśmy na miejsce (no może nie od razu bo najpierw wpadliśmy do Berlina aby zostawić bagaże i odpocząć w wynajętym lokum – na Tropical Island poświęciliśmy cały następny dzień).

Trzeba przyznać, że kopuła robi wrażenie. Tysiące ton stali i miliony wydanych Euro zrobiły swoje.

W środku można poczuć się jak na prawdziwej plaży, a wiele atrakcji potrafi uprzyjemnić całodzienny pobyt nawet największym malkontentom.

 

 

I w ten oto sposób udało się spełnić kolejne marzenie….może nie to największe…raczej marzenie chwili… ale po zimowych, przesiąkniętych chłodem i nieprzyjemną wilgocią dniach naprawdę wskazane dla moich akumulatorów.

Ty także spełniaj swoje marzenia i realizuj plany. Nie ważne czy duże czy małe. Ważne aby coś robić i nie szukać przy tym wymówek.

Zaplanuj swoją najbliższą przyszłość i zrób coś w kierunku realizacji tego planu, a sam zobaczysz jak to, co zamierzyłeś staje się coraz bardziej realne i możliwe do zrealizowania.

Share

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Fatal error: Uncaught exception 'RuntimeException' with message 'Directory name must not be empty.' in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php:34 Stack trace: #0 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php(34): RecursiveDirectoryIterator->__construct('') #1 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/generate-cache.php(245): dirSize('') #2 [internal function]: triggerCache('') #3 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('triggerCache', Array) #4 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(2630): do_action('wp_footer') #7 /home/jarekg/domains/t in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php on line 34