Jarosław Grzelak – oficjalny blog

Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Jarosław Grzelak – oficjalny blog - Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Teraz jest najlepszy czas na zarabianie.

 

Od dłuższego czasu śledziłem różne biznesy w internecie i zastanawiałem się jak można zacząć zarabiać pieniądze nie mając dużych zasobów finansowych na początek?

Dodam, że interesował mnie jedynie solidny i przynoszący stały dochód biznes.

Bardzo często otrzymywałem propozycje podjęcia współpracy w różnych dziwnych pseudo biznesach, których jedynym, jak się okazywało sukcesem była strata pieniędzy osób przystępujących do programu.

Analizując tego typu propozycje niejednokrotnie odnajdywałem haczyk, który powodował, że cały pomysł można było wyrzucić do kosza.

Jednak pewnego dnia moja wytrwałość została nagrodzona. Poznałem Fredericka.

Jego życiowym celem było i jest umożliwienie chętnym osobom osiągnięcie swoich finansowe celów za pośrednictwem internetu.

Może Ci się wydać to dziwne ale ludzie mają takie cele. Cele polegające na pomocy innym.

Pomoc w dostatnim życiu i zarobieniu dużych pieniędzy bez oglądania się na ZUS czy inne pro-rządowe instytucje finansowe kłamiące nam w oczy, że kiedyś będzie lepiej.

Powiesz, że to niemożliwe?

Że nie można zarobić nie mając pieniędzy?

Odpowiem Ci, że głównym problemem nie jest wiara tylko zmiana sposobu myślenia. Myślenia, którego uczono nas w szkole. Myślenia jak pracownik, a nie jak inwestor czy biznesmen.

Kogo szkoła przygotowała do prowadzenia własnego biznesu i finansowej inteligencji – ręka do góry.

Tak, to właśnie sposób myślenia powoduje, że większość osób nie jest w stanie dopuścić do siebie myśli, że można żyć inaczej, że można wieść godne życie zarabiając konkretne pieniądze.

Czy chcesz być wolny finansowo czy też chcesz się tylko łudzić , że to kiedyś nastąpi?

Powiem jedno – robiąc codziennie to samo nie spodziewaj się innych (niż co dzień) efektów.

Wybór należy do Ciebie.

Chcesz dowiedzieć się więcej – kliknij  i przekonaj się, że to rzeczywiście możliwe.

Zapraszam.

 

 

 

Share
 • Ewa says:

  nie podoba mi się, bo trzeba cały czas siedzieć przy komputerze , Mam taką działalność, że jestem z niej zadowolona, bo przez telefon rozmawiam, chodzę na szkolenia – prezentuję siebie, oferty opracuje dla klienta a potem sprzedaję produkt i to zależy jaki produkt – pilnować będę dalsze losy klienta itd. W tym programie bym była ale uznałam że dwóch srok za ogon nie będę trzymać, Pozdrawiam,

  Ogólnie nic konkretnego nie znalazłam dla siebie co by mnie zainspirowało a szkoda. Tak, jeszcze krócej i bez polemizowania.

  • Jarosław Grzelak says:

   Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z pracy i się w niej realizujesz. To bardzo ważne aby praca sprawiała przyjemność i przynosiła nam sowite wynagrodzenie. Byłoby super gdyby to była Twoja własna firma i nie musiałabyś dzielić się zyskiem z pracodawcą, a tak naprawdę pracować na Niego.
   Tak między nami to nie rozumiem skąd pomysł, że zarabiając przez internet trzeba cały czas siedzieć przy komputerze? W tajemnicy Ci powiem, że w tym wypadku jest zdecydowanie odwrotnie :). Pozdrawiam i życzę Ci realizacji założonych celów i marzeń.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Fatal error: Uncaught exception 'RuntimeException' with message 'Directory name must not be empty.' in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php:34 Stack trace: #0 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php(34): RecursiveDirectoryIterator->__construct('') #1 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/generate-cache.php(245): dirSize('') #2 [internal function]: triggerCache('') #3 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('triggerCache', Array) #4 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(2630): do_action('wp_footer') #7 /home/jarekg/domains/t in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php on line 34