Jarosław Grzelak – oficjalny blog

Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Jarosław Grzelak –  oficjalny blog - Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Zastrzyk motywacji – esencja The Secret

Przypuszczam, mam taką nadzieję, że udało Ci się obejrzeć film The Secret.
Jest naprawdę wciągający i polecam go każdemu kto chce osiągnąć sukces.
Film możesz obejrzeć na mojej stronie lub poszukać go w sieci.

Natknąłem się przypadkiem na film, który jest jak gdyby esencją filmu The Secret.
Został stworzony po to aby każdy z nas mógł w krótkim czasie zmotywować się do działania.
Obejrzyj go a Twoja motywacja do zmiany Twojego życia w bardziej szczęśliwe, bogatsze, zdrowsze i przepełnione miłością oraz radością wzrośnie o kilkaset procent. 🙂

Obejrzyj go każdego dnia rano (jest krótki) lub w chwilach zwątpienia i ciesz się życiem.

Share

Własna firma – moje doświadczenia cz.1

Był rok 2004. Moje myśli były pochłonięte literaturą Roberta Kiyosaki. Odkąd wpadła mi w ręce jego książka ” Bogaty ojciec, biedny ojciec” wiedziałem, że muszę i stanę się niezależny finansowo. Od tego czasu moje spojrzenie na otaczający mnie świat uległo zmianie. Koniecznie ją przeczytaj.

Chciałem szybko coś zmienić…a jak mówią „co nagle to po diable”. Nie zastanawiając się długo wykorzystaliśmy wraz z kolegą nadarzająca się okazję i kupiliśmy działający sklep.

Pierwszym naszym błędem (jak się później okazało) była jego lokalizacja – znajdował się daleko od naszego miejsca zamieszkania. Zbyt daleko. W innym mieście.

Aby mieć dostęp do bieżącej działalności sklepu stworzyliśmy dla pracowników system raportowania oraz kontaktu z nami. Pomagało nam to w zarządzaniu oraz planowaniu bieżących wydatków.

Firmę, jak wiadomo, tworzą ludzie. Z tym mieliśmy kolejny problem. Poznałem wówczas na własnej skórze jak trudno jest znaleźć dobrego pracownika. Nie płaciliśmy dużo ale chcieliśmy dać szansę pracownikom na dodatkowe zarobki. Stworzyliśmy system prowizyjny. I znowu porażka – nie działał z powodu braku zaangażowania.

Jak się domyślacie zainwestowaliśmy również w reklamę sklepu. Pojawiła się ona głównie w formie ulotek roznoszonych przez studentów lub znajomych naszych pracowników. Wpadliśmy też na pomysł aby spróbować zareklamować się w autobusach komunikacji miejskie. Nie było to drogie przedsięwzięcie. Zamieściliśmy informację o rabatach oraz hasło, po wymówieniu którego klient otrzymywał dodatkowy rabat. Po miesięcznej obserwacji efektów zrezygnowaliśmy jednak z tej formy reklamy.

Kolejnym etapem rozwoju było….. o tym w kolejnej części. 🙂

Czytaj dalej….  TUTAJ

Share

Zmiana pracy, a może… całkowita zmiana?

Stanąłem właśnie przed powyższym dylematem.

Sytuacja (ech Ci zapatrzeni tylko w siebie ludzie nie szanujący innych) zmusiła mnie do porzucenia dotychczasowego zajęcia i zastanowienia się nad pytaniem – Co dalej?

Zacząłem od przyjrzenia się swoim życiowym, spisanym na kartach papieru, celom.

Jakoś z nich nie wynikało, że dzięki dotychczasowej pracy na etacie mógłbym je zrealizować.

Czyżby właśnie przyszedł ten czas aby wziąć sprawy w swoje ręce i się usamodzielnić?

Nie ukrywam, że troche się przestraszyłem…ale wiedziałem, że muszę zrobić ten krok.
(zaraz przyszedł mi do głowy dowcip wyśmiewający lata PRL-u:
– „staliśmy nad przepaścią ale zrobiliśmy duży krok naprzód” 🙂 ). Mój mam nadzieję (co ja mówię…jestem PRZEKONANY) jest krokiem ku lepszej przyszłości.

Cele mam ułożone chronologicznie na razie do roku 2012 (będzie dodatkowy powód dobrze się bawić na mistrzostwach Europy w piłce nożnej) więc trzeba brać się do roboty :).

Share

Sekret – musisz go poznać.

W końcu udało mi się w ciszy i spokoju obejrzeć film The Secret.

Muszę przyznać, że rzeczywiście jest to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto chce zacząć żyć inaczej, zmienić się. Dzięki filmowi poznasz sekret, który ukrywany przez wieki ujrzał światło dzienne i pozwala każdemu osiągnąć to o czym marzy.

Film odpowiada na wiele pytań dręczących każdego z nas, a dotyczących naszego życia: – jak stać się bogatym (również wewnętrznie – a może właśnie przede wszystkim wewnętrznie) człowiekiem

– jak osiągnąć wyznaczone cele

– jak być zdrowym i szczęśliwym

– żyć bez zmartwień

Znajdziesz w nim także odpowiedź na pytanie dlaczego jedni są bogaci a inni ciągle narzekają na brak pieniędzy. Wypowiedzi osób, które odniosły sukces i przedstawione przykłady na pewno przekonają Cię, że "Sekret" naprawdę działa i warto postępować zgodnie z przedstawionymi zasadami (jedną i najbardziej podstawową jest "działanie" – niestety większość o niej zapomina).

Dodam jeszcze, że jedną z osób biorących udział w filmie jest Joe Vitale – autor jednego z bestsellerów "Hipnotyczny Marketing" . Człowiek, który przez 15 lat swojego życia był bardzo biedny (w pewnym momencie również bezdomny), a który dzięki zmianie sposobu myślenia – odmienił swoje życie.

Jak sami stwierdzicie, po obejrzeniu filmu, dzięki stosowaniu pokazanych zasad zmiany mogą przyjść bardzo szybko. Trzeba tylko….ale o tym dowiecie się z filmu, na obejrzenie którego gorąco namawiam.

Więcej o filmie na stronie hhttp://thesecret.tv/ .

Share
Fatal error: Uncaught exception 'RuntimeException' with message 'Directory name must not be empty.' in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php:34 Stack trace: #0 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php(34): RecursiveDirectoryIterator->__construct('') #1 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/generate-cache.php(245): dirSize('') #2 [internal function]: triggerCache('') #3 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('triggerCache', Array) #4 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(2630): do_action('wp_footer') #7 /home/jarekg/domains/t in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php on line 34