Jarosław Grzelak – oficjalny blog

Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Jarosław Grzelak –  oficjalny blog - Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Ale mnie wciągneło….

Uff…znalazłem chwilę aby zająć trochę się blogiem bo ostatnio zupełnie nie miałem czasu.

Jak zapewne wiesz rozpocząłem swoją karierę w e-biznesie (Skarbnica Zdrowia) .

Pochłania mi on naprawdę dużo czasu.

Przyznaję , że w związku z tym zaniedbałem trochę swoich czytelników.

Wracając do firmy – nie wiedziałem, że doświadczenia związane z jej rozkręcaniem będą aż tak ciekawe. Strach przed nieznanym szybko minął i należało inaczej spojrzeć na otaczający nas świat. Będąc niezależnym człowiek szuka ciągłych okazji do zarabiania pieniędzy, a każdy sukces jest bardzo osobisty. Stwierdzam to po raz kolejny – było warto.

Wiadomo, że są również sytuacje stresujące ale teraz stresuję się „dla siebie”, a nie jak to miało miejsce wcześniej „dla obcej firmy” – choć i tak zawsze podchodziłem bardzo osobiście do kwestii sprzedający-kupujący.

Co się jeszcze zmieniło? No może to, że często odwołuję się do podświadomości szukając rozwiązania problemu (wpajam Jej pozytywne myśli)…i wiesz co?…to DZIAŁA.

Niektórzy mogą się z tego śmiać ale sukces jest w każdym z nas. Trzeba tylko go obudzić i odkopać z negatywnego nastawienia. Jeżeli będziesz sobie wmawiał, że się ie uda to zapewniam Cię – tak właśnie się stanie.

Zrób wiec ten pierwszy krok i zacznij myśleć pozytywnie, a później działaj.

Lepiej jest zrobić cokolwiek niż czekać na cud. Nawet z pozoru niezbyt mądre działanie posuwa nas naprzód i powoduje kolejny splot wydarzeń. Jeśli do tego mamy pozytywne nastawienie to osiągnięcie celu jest kwestią czasu.

Do usłyszenia wkrótce.

Share

Wrażenia po konferencji OKEBI czyli jak zostać inwestorem :).

Dopiero co zakończyła się konferencja e-biznesu OKEBI. Kto był ten wie, że była nie tylko dla E-biznesmenów ale również dla Inwestorów. Bardzo ciekawie wypadły wykłady dla inwestorów (również przyszłych) dotyczące nieruchomości.

Powiem szczerze – dla mnie były chyba bardziej pasjonujące niż te dotyczące e-biznesu.

Temat o tyle ciekawy, że udowadniający, że w Polsce można robić duże pieniądze w sposób jak najbardziej legalny…i co najważniejsze nie poświęcając na to własnych środków finansowych. Dowodem był (a raczej była) jeden z prelegentów. Pani Edyta opowiedziała wszystkim o drodze do swojego sukcesu. O tym jak posiadając kilkadziesiąt tysięcy zł długu zdecydowała się wziąć udział w szkoleniu z nieruchomości i jak w ciągu 1,5 roku stała się niezależna finansowo mając przychód pasywny na poziomie 5 tys. złotych.

Ktoś powie – co to jest 5 tysięcy? Ja spytam – a Twój jaki jest w tej chwili? Czy możesz sobie pozwolić na porzucenie pracy i np. wyjechać na długie wakacje nie martwiąc się o pieniądze, o to za co będziesz żył w przyszłym miesiącu?….no właśnie. O tym właśnie mówię. Przychód pasywny pokrywający nasze koszty życia daje nam właśnie taką możliwość.

Tak, jak się okazuje w Polsce można zarabiać uczciwie duże pieniądze. Powiem więcej – TRZEBA.

Myślę, że następnym moim krokiem ku niezależności będzie udział w szkoleniu dotyczącym właśnie inwestycji w nieruchomości.

Share
Fatal error: Uncaught exception 'RuntimeException' with message 'Directory name must not be empty.' in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php:34 Stack trace: #0 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php(34): RecursiveDirectoryIterator->__construct('') #1 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/generate-cache.php(245): dirSize('') #2 [internal function]: triggerCache('') #3 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('triggerCache', Array) #4 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-includes/general-template.php(2630): do_action('wp_footer') #7 /home/jarekg/domains/t in /home/jarekg/domains/twojemarzenia.pl/public_html/wp-content/plugins/generate-cache/functions.php on line 34