Jarosław Grzelak – oficjalny blog

Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Jarosław Grzelak –  oficjalny blog - Zrealizuj Marzenia – Osiągnij Sukces

Co nam dają szkolenia.

Po przeczytaniu kliku książek dotyczących motywacji i rozwoju osobistego może się nam wydawać, iż wszystko już na ten temat wiemy i w zasadzie nie potrzebujemy więcej wiedzy na ten temat.

Sam przekonałem sie jak błędne jest to rozumowanie.

Każdy bowiem jest inny i inaczej też postrzega pewne rzeczy. Każdy patrzy przez SWÓJ pryzmat postrzegając świat inaczej. W sobie tylko przeformatowany sposób. Dlatego też warto jest poznawać sposób patrzenia innych ludzi i chodzić na szkolenia. Nie dotyczy to tylko szkoleń motywacyjno-rozwojowych. Jeśli bowiem masz pasje i chcesz się rozwijać to niejednokrotnie jedyną drogą są właśnie szkolenia. Ważne abyś szkolił sie u ludzi, którzy mają doświadczenie i wiedzę w swojej dziedzinie.

Ja skupię sie jednak na szkoleniach motywacyjno-rozwojowych. Pomimo tego,iż mam własną firmę i nie brak mi motywacji do działania, postanowiłem wziąć udział w szkoleniu organizowanym przez Mariusza Szubę.

Słyszałem wcześniej o nim wiele dobrego i , jak się okazało, informacje te nie były przesadzone. Udział w tym szkoleniu był samą przyjemnością. Mariusz przekazał mnóstwo pozytywnej energii i pozwolił abyśmy przełamali blokujące i powstrzymujące nas bariery. Było naprawdę super. 🙂

Jestem ciekawy jak wiele osób wprowadzi w życie poznane techniki. Przełamali bariery na szkoleniu ale czy zrobią to również w życiu? Przy odrobinie wysiłku sądzę , że TAK.

Wszyscy, mam nadzieję, wykonaliśmy kolejny krok do naszego celu. Mariusz wskazał sposób, my wybierzemy drogę. Jeśli nie będzie to droga w 100% prowadząca nas do celu – nie przejmujmy się. Jest wiele dróg i w każdej chwili możemy wybrać kolejną. Każda nas czegoś nauczy. Ważne żeby pamiętać o celu. Pamiętajmy też aby cel był jasno określony i naprawdę duży (nie ograniczaj się !!!).

Wracając do tematu – co dają szkolenia motywacyjno-rozwojowe?

Według mnie – wiedzę (co oczywiste), świeże spojrzenie na interesujące nas tematy, pozwalają nabrać pewności siebie i odrzucić negatywne przekonania na swój temat, pozwalają poznać ciekawych ludzi, którzy być może pomogą Ci w Twojej wędrówce do celu. Pozwalają też otworzyć się na innych i pozytywnie podejść do otaczających nas problemów.

Warto na nie chodzić i rozwijać się. TERAZ.

Podziel się z innymi